Path 2

Piotro Kostino ir jo mokinių tapybos paroda „Pasirinkimai”

Birželis 4 d., 10:00

alt

Piotras Kostinas – dailininkas, skulptorius, scenografas, aktorius, interjero architektas, meno istorikas – gimė 1954 m. Poltavoje (Ukrainoje). 1974–1980 m. studijavo Charkovo dailės institute (universalios studijos: tapyba, skulptūra, vitražas, mozaika, freska, interjero architektūra, grafika, dizainas). Ten jis įgijo tiek gilų meno istorijos supratimą, tiek ir puikius akademinio piešimo įgūdžius. Piotras Kostinas jau beveik 40 metų gyvena Lietuvoje. Jo darbuose atsispindi laki, siurrealių vaizdinių kupina fantazija. Menininkas puoselėja Vakarų Europos XVI-XIX a. tapybos braižą. Kurdamas semiasi idėjų iš didžiųjų olandų meistrų tapybos. Renesansinės stilistikos įvaldymas ir romantiniai išgalvoti, fantazijos siužetai išskiria Piotrą Kostiną gausiame Lietuvos dailininkų būryje.

2014 m. Piotras Kostinas įkūrė savo vardo meno studiją Vilniuje. Studija sėkmingai gyvuoja jau aštuntus metus ir ta proga pristatoma pirmoji paroda už sostinės ribų – Druskininkuose Amatų centre “Menų kalvė”.

Joje eksponuojami dailininko, mokytojo Piotro Kostino ir devynių jo mokinių paveikslai. Piotro Kostino darbo principas labai panašus į Renesanso laikų dirbtuves, kuriose didieji tapybos meistrai mokė savo mokinius. Iš pradžių mokomasi piešti, po to kopijuojami žymūs pasaulyje paveikslai. Kiekvienas mokinys gabus, o aš padedu atskleisti jo talentą. Klasikinė tapyba – tai aukščiausias lygis, kurį pasiekti sudėtinga, tačiau pastangos atsiperka įspūdingais kūriniais. Paroda „Pasirinkimai“ veiks iki liepos 2 d. Jos pristatymas ir susitikimas su autoriais vyks liepos 2 d. 14:00 val. Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“ (M. K. Čiurlionio g. 27) Kviečiame!

Plačiau apie Piotro Kostino meno studiją:
https://www.piotraskostinas.com/lt/piotro-kostino-meno-studija/
https://www.facebook.com/p.kostinomenostudija

Svarbi informacija

Kategorija: paroda
Trukmė: iki liepos 2 d.