Path 2

Kristinos Kmitienės tapybos paroda „Erdvė tarp minčių“

Lapkritis 4 d., 10:00

alt

Tapybos darbų parodą “Erdvė tarp minčių” Kristina Kmitienė kviečia išgyventi sensoriniais pojūčiais. Autorė skatina patirti meną ne mentaliai, – t. y. žodžiais ar mintimis neįvardijant to, kas yra matoma, o pajaučiant tai kūnu. Stebint kūrinį mintyse užduoti sau klausimą ir palaukti atsakymo pojūčiais per kūną. Klausimai galėtų būti: kaip mano kūną veikia ši spalva? kaip mano kūnas reaguoja į šį vaizdą? kai matau tai, mano raumenys atsipalaiduoja ar įsitempia? jei neegzistuotų mintys, kaip jausčiausi stovėdamas štai čia? jei vienai akimirkai pamirščiau savo praeitį ir visas mintis apie tai, kas esu, kaip jausčiau tai, kas esu čia ir dabar? 
Simbolinės reikšmės: 
● ornamentai tapybos darbuose simbolizuoja nuolatines žmogaus galvoje atsikartojančias mintis, kurios kartais taip apima žmogų, kad jo nė nebelieka – lieka tik mintys, jūra minčių;
● moters vaizdinys darbuose parinktas kaip autorei geriausiai suvokiamas bei jaučiamas kūniško žmogiškumo atspindys;
● darbų koloritas yra parinktas siekiant vizualinio ir emocinio švelnumo pojūčio, o kai kur naudojami ryškūs akcentai suteikia gyvybingumo.
Parodos autorė Kristina Kmitienė yra baigusi Vilniaus dailės akademiją ir įgijusi dizainerės išsilavinimą. Menininkė taip pat yra Kauno šv. Ignaco kolegijos Menų katedros lektorė ir žurnalo “Raktas” tekstų kūrėja – ji rengia straipsnius apie dvasinius pasaulio mokytojus, psichologiją, psichoterapiją bei meną.

Parodos pristatymas ir susitikimas su autore vyks lapkričio 5 d. 14:00 val. Kviečiame!

Svarbi informacija

Durys atidaromos: parodos pristatymas lapkričio 5 d. 14:00
Kategorija: paroda
Trukmė: iki lapkričio 30 d.